Interjú: Bari Tünde

Az interjú készült: 2012-11-12

• Kedves Tündi néni! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Bari Tündének hívnak, 1980. április 3-án születtem Ózdon. Jelenleg Sáta községben élek a lányommal. Itt, a borsodbótai iskolában dolgozom. Reggel és délután buszos kísérő vagyok, a bejárós gyerekekre ügyelek, napközben pedig ebédeltetek.
  • Mondana nekünk valamit családjáról és szabadidejéről?
  • Szabadidőmben nagyon szeretek a lányommal lenni. Sokat beszélgetünk, a legtöbb időt vele töltöm, összetartó család vagyunk.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézmény dolgozóiról és az idejáró gyerekekről?
  • Nagyon jól érzem magam ebben az iskolában, nagyon szeretek itt lenni. Az iskola dolgozóit nagyon szeretem, jól kijövök velük. A gyerekeket pedig imádom, nagyon szeretek velük foglalkozni.
  • Vannak-e tervei a jövőre nézve az iskolánkkal és a munkájával kapcsolatban?
  • Remélem, hogy minden így marad, ahogy most van, azaz januártól is itt dolgozhatok.
  • Szívesen.

Készítette: Csipkés Laura