Járványügyi előírások

Tisztelt Szülők!

A Klebelsberg Központ elnökének, valamint az EMMI miniszterének rendelkezései, illetve intézkedési terve alapján a következőkről tájékoztatom Önöket:

• 2020. szeptember 11-től szülők az intézménybe csak előzetes, telefonos vagy online bejelentkezés útján, időpontegyeztetés után léphetnek be (maszk viselése kötelező). Tel.: 438-505; online: az osztálycsoportokon keresztül
  • Valamennyi felső tagozatos tanuló számára kötelező a maszk viselése a közösségi tereken (folyosó, udvar, öltöző, mosdók), a tantermekben nem. A maszk biztosítása a szülők feladata.
  • Gyermekük bármilyen okból hiányzott, csak orvosi igazolás felmutatásával térhet vissza a közösségbe.

Kérjük a fenti intézkedések tudomásul vételét és betartását. Megértésüket és együttműködésüket köszönjük! A tájékoztatást a gyermekek papíralapon is megkapták.

Borsodbóta, 2020. szeptember 10.

Iskolavezetés