Farsangi bál

Farsang
Farsang 2015

Az idei évben február 20-án került megrendezésre iskolánk farsangi bálja. A hagyományoknak megfelelően az eseményt a nyolcadikosok (kiegészülve két hetedikes lánnyal) keringője nyitotta. Ezt követően az egyéni jelmezesek felvonulása következett. Az első helyezett bennszülött kislány, a második helyezett sárkány, a harmadik helyezett pedig a pingvin jelmezes lett. Idén a legtöbb osztály csoportos jelmezben lépett színre. Az elsősök hupikék törpikéknek, a másodikosok csibéknek, a harmadikosok színes ceruzáknak, a negyedikesek az operaház fantomjának, az ötödikesek sárkánynak, a hatodikosok világító pálcikaembereknek, a hetedikesek pedig törpéknek (Minecraft) öltöztek. Első alkalommal került megrendezésre az újságpapíros táncverseny, amire nagy számban jelentkeztek a tanulók és nagyon ügyesek voltak. A tombolán sok értékes tárgy került kisorsolásra.

A bálról készült képek megtekinthetők itt.

Köszönjük szépen a szülőknek és támogatóinknak a farsangi bálunkhoz történő hozzájárulását!