Interjú: Farkas Noémi

Az interjú készült: 2012-11-12

• Kedves Diáktársam! Egy rövid interjút szeretnénk veled készíteni. Kérlek, mondj magadról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Farkas Noéminek hívnak, 1998. július 24-én születtem. 8. osztályba járok. Nagyon szeretem az osztálytársaimat, és nagyon szeretem az iskolámat.
  • Mondj nekünk valamit a családodról és a szabadidőd eltöltéséről!
  • Van 2 testvérem, Klaudia és Virág a nevük. Klaudia idősebb nálam, Virág pedig fiatalabb. Szüleim segítőkészek, mindenben számíthatok rájuk. Szeretek a barátaimmal lenni, beszélgetni, zenét hallgatni, sétálni.
  • Hogyan érzed magad ebben az iskolában? Mit gondolsz az intézmény dolgozóiról és az idejáró gyerekekről?
  • Szeretek ebbe a suliba járni. A tanárok és az itt dolgozók nagyon aranyosak és segítőkészek, a gyerekek között pedig sok barátom van.
  • Milyen terveid vannak a jövőre nézve az iskolánkkal és a továbbtanulással kapcsolatban?
  • Szeretnék jól teljesíteni ebben az évben, és a felvételin is szeretnék jó eredményt elérni. Én a Surányi Endre Szakképző Iskolába szeretnék menni pincér szakra.
  • Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál ránk.
  • Szívesen.

Készítette: Csipkés Laura