Szakál Antalné

Az interjú készült: 2011. 10. 22.

• Kedves Tanárnő! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magától pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Ózdon élek egy családi házban négy gyermekemmel. A kis unokámra nagyon büszke vagyok. Most első osztályos és nagyon ügyes. A szabadidőmben nagyon szeretek a kutyákkal játszani. A komondor kutyusom nagyon szeret enni és aludni. Van egy puli kutyusom is, aki nagyon szeret játszani és terrorizál a labdával. Unokámmal nagyon sok időt töltök, sokat játszok vele. Nagyon szívesen hallgatok zenét is.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézményről és az idejáró gyerekekről?
  • Hogy őszinte legyek, csalódtam egy kicsit, főleg a 8. osztályban. Nem nagyon akarnak tanulni a diákok. Idegen nyelv tanulásakor nagyon fontos a szókincs, de sokan próbálnak puskázni. Én mindenesetre szeretnék továbbra is itt tanítani, mert a diákok és a tanárok is nagyon kedvesek, de még jobban szeretném, ha a diákok tanulnának, és több lenne a sikerélményem.
  • Vannak-e tervei a jövőre nézve az iskolánkkal és a tanítványokkal kapcsolatban?
  • Szeretnék nyugdíjas lenni és élvezni a szabadidőmet. Szeretnék jövőre is tanítani ebben az iskolában, sőt lehetséges, hogy a mostani 8. osztályosokkal egy másik iskolában is találkozni fogok, mert a BRÓDY-ban és az MTH-ban is tanítok.
  • Köszönjük szépen, hogy időt szakított ránk!
  • Nagyon szívesen!