Kisné Németh Lilla

Az interjú készült: 2011. 10. 22.

• Kedves Tanárnő! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Kisné Németh Lillának hívnak, Dédestapolcsányban lakom. Férjem autóbuszvezető. 3 gyerekem van, a nagy fiam Dániel, aki vállalkozási főiskolán tanul. A nagy lányom Lilla, a Semmelweis Egyetemen harmadéves. A kisfiam, Levente még óvodás. Egy bátyám van. A szüleim Lénárddarócon élnek, és gyakran találkozunk egymással.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézményről és az idejáró gyerekekről?
  • Én jól érzem magam ebben az iskolában. Heti 1 alkalommal, a szerdai napokon találkozom a gyerekekkel. Véleményem szerint a gyerekek tisztelettudóak, kedvesek, jól viselkednek, és nagyon jól lehet velük dolgozni órán. Az iskola nagyon gyerekközpontú. Az itt tanító tanárok igazán kedvesek és odafigyelnek a gyerekekre.
  • Köszönjük szépen, hogy időt szakított ránk!
  • Nagyon szívesen!