Bodnár Éva

Az interjú készült: 2010-12-13

• Bodnár Éva

Kedves Tanító néni! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!

• Bodnár Évának hívnak. A harmadik munkahelyem a Borsodbótai Általános Iskola. Több mint 20 éve tanítok már általános iskola alsó tagozatában. Szeretek kirándulni, ezért a volt osztályomat minden évben elvittem hosszabb kirándulásokra. Ezeken a helyeken sok közös élményben volt részünk a tanulókkal. Sok-sok fényképalbum őrzi a jó élményeket.
  • Mondana nekünk valamit a családjáról, szabadidejéről?
  • Édesapámmal élek, aki már 86 éves. A munka mellett az ő gondozása tölti ki az időm nagy részét. Szívesen járok a Gárdonyi Géza Színházba, előadásokra, kezdetektől van bérletem. Több mint 10 éve a Borsodbótáért Közalapítvány tagja vagyok, és aktívan részt veszek a műsor szerevezésében és a társadalmi munkában.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézményről és az ide járó gyerekekről?
  • Mivel alsó tagozatos vagyok, így még jobban érzem a gyerekek szeretetét, ragaszkodását. Nem csak én adok a gyerekeknek ajándékot, hanem kapni is szoktam. Az intézményben színvonalas, sokrétű és tartalmas munka folyik. Magas fokú táncoktatás hírnevet szerez, nem csak a gyerekeknek, hanem az iskolának is. Mert bárhol szerepelünk, hatalmas sikereket érünk el és nagy tapsot kapunk. Sokféle táncot tanulunk és ehhez bőséges a ruhatárunk. Minden évben arra törekszem, hogy a tanulóknak is tetsző táncot tanuljunk.
  • Szívesen.