Bárdos Károlyné

Az interjú készült: 2011-03-03

• Kedves Tanárnő! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Gyerekkoromat és általános iskolás koromat Csokvaományban töltöttem. Érettségi után a Sajóvelezdi Általános Iskolában tanítottam egy évet. Miután az iskola megszűnt, 1971-ben kerültem a Borsodbótai Általános Iskolába. Azóta itt dolgozom. Az egri Tanárképző Főiskolán végeztem el a magyar szakot, levelező tagozaton. 1973-ban született egy fiam, aki családjával jelenleg Egerben él. Van egy 10 éves unokám. Pár éve fejlesztő pedagógiából szakvizsgáztam az egri főiskolán.
  • Mondana nekünk valamit családjáról és szabadidejéről?
  • Sajnos nagyon kevés szabadidőm van, de azt szeretem hasznosan eltölteni. Szeretek kertészkedni, olvasni, rejtvényt fejteni.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézmény dolgozóiról és az idejáró gyerekekről?
  • 40 éve dolgozom ebben az iskolában, ez is bizonyítja azt, hogy jól érzem magam a kollégákkal és a gyerekekkel együtt. Büszke vagyok arra, hogy tanulóink megállják a helyüket a középiskolákban (Miskolc, Ózd, Eger) és tanulmányi illetve sport és egyéb versenyeken jó eredményeket érnek el. Annak is örülök, hogy bárhová megyünk (színház, múzeum, tanulmányi kirándulások) dicsérik a tanulóink viselkedését.
  • Nagyon szívesen, bármikor.